ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

«РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС»: запрошуємо жінок до участі в тренінгу

Ресурсний центр ГУРТ запрошує жінок, які мають бізнес-ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці.

Проєкт спрямований на стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей та реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

Запрошуємо бажаючи пройти триденне навчання, під час якого учасниці дізнаються, що таке бізнес-план та як його написати, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, джерела та залучення стартового капіталу.

Подати заявку на участь у тренінгах «Розпочни свій бізнес» можна за цим посиланням.

Тренінг у м. Ромни відбудеться 20-22 грудня 2021р.
Дедлайн подачі заявки – 16 грудня 2021р.

Відібрані учасниці отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасниць навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу.

Тренінги «Розпочни свій бізнес» організовує Ресурсний центр ГУРТ у рамках спільної пілотної ініціативи МОП та ПРООН.