ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00


🔰Наразі одним з головних пріоритетів роботи Центру надання адміністративних послуг м. Ромни залишається обслуговування старшого покоління, людей з вадами здоров’я, а також тих, кому важко пересуватись.
☝️Тому на базі центру продовжує користуватись попитом послуга Мобільна валізка, яка є унікальною нагодою отримати адміністративні, соціальні та інші публічні послуги за місцем перебування заявника (вдома, в мед. закладах, тощо).
🧳Послугою мобільний кейс постійно користується значна категорія населення, яка в силу певних обставин не має можливості самостійно відвідати наш Центр. Так от і нещодавно до нас звернулись мешканці міста похилого віку, тож наш адміністратор виїхала до будинку, де проживають заявники та безперешкодно здійснили реєстрацію місця проживання осіб.
❗Нагадуємо, що правом на отримання адміністративних послуг можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:
– осіб, які досягли 80-річного віку;
– осіб, з інвалідністю 1 групи;
– осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у тому числі перебувають на стаціонарному лікуванні в комунальних медичних закладах;
– осіб, які проживають у віддалених населених пунктах Роменської ОТГ, де відсутній територіальний підрозділ або віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг міста Ромни;
– ветеранів та ветеранок війни та військовослужбовців за місцем їх перебування.
🔰Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа-заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), звертається до Центру згідно із графіком його роботи.
☝️Далі адміністратор ЦНАП міста Ромни:
1) формує заяву на отримання адміністративної послуги на віддаленому робочому місці з відміткою про погодження на проведення відео та аудіо фіксації надання адміністративної послуги, яка засвідчується підписом заявника. До заяви додаються копії документа, які посвідчують особу суб’єкта звернення та документа, що підтверджує категорію осіб;
2) визначає/погоджує дату та час візиту адміністратора до суб’єкта звернення за визначеною у заяві адресою.
🤝Запрошуємо скористатись послугою всіх бажаючих маломобільних громадян та сільське населення Роменської громади.
👪Спеціалісти ЦНАП міста Ромни якісно нададуть послуги та необхідне консультування. ☎️Щоб отримати більш детальну інформацію, телефонуйте :
(05448) 5-29-15, 5-33-00, (098)783-48-66