ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану впроваджуються в старостинських округах Роменської МТГ

17 листопада в управлінні адміністративних послуг відбулось навчання адміністраторів віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг на тему: «Впровадження послуг з державної реєстрації актів цивільного стану в старостинських округах Роменської міської територіальної громади».
Навчання провели начальник Роменського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роменському районі Сумської області Оксюта Людмила та начальник відділу оформлення актів цивільного стану, біометричних документів, транспортних засобів та посвідчень водія управління адмінпослуг Ярошенко Владислав. Було опрацьовано алгоритми надання послуг з державної реєстрації народження та смерті, роботи ДРАЦСГ та оприбуткування бланків свідоцтв сурової звітності. Також обговорили перспективу у найближчих планах (після отримання відповідних бланків) – проведення державної реєстрації шлюбу.
Крім того, розглянуто ряд проблемних питань в сфері реєстрації місця проживання, зокрема опрацьовано порядок реєстрації місця проживання, видачі витягів з реєстрації місця проживання, скасування Додатку 13 та особливості реєстрації військовозобов’язаних громадян.
Щоб не пропустити жодної новини від ЦНАП, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі https://t.me/romnycnap.