ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Уряд України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України виникла потреба у швидкому та зручному оформленні або поновленні втрачених паспортних документів.

Експериментальним проектом надано можливість особі, яка досягла 14-річного віку, одночасно із оформленням ID-картки подати заяву для оформлення закордонного паспорта.

Сьогодні у ЦНАПі міста Ромни уже перший клієнт отримав одночасно паспорт громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадуємо, що в рамках цього оформлення заява для оформлення закордонного паспорта подається особою з 14 років особисто, без присутності законного представника.

У подальшому, в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, особа також може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта, без необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта.

Для отримання даної послуги можна звернутися в ЦНАП м. Ромни за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/71.

За додатковою інформацією звертайтесь у ЦНАП м.Ромни за телефонами : (05448) 5-29-15, (098) 783-48-66 або на сайт Центру.