ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Vl Міжнародний ветеранський форум “Україна. Захисники. Майбутнє” відбувся в м. Києві.


Vl Міжнародний ветеранський форум “Україна. Захисники. Майбутнє” відбувся в м. Києві. Цей захід підняв особливо важливі теми та проблематику сьогодення. Перші особи України, представники іноземних держав, ветерани та ветеранки, представники громад та державних установ обговорювали нову ветеранську політику в державі. Однією із панельних дискусій було створення локацій для ветеранів в ЦНАПах.
☝️Наша громада, однією з перших в Україні спільно з Міністерством ветеранів України 🤝 запровадила пілотний проєкт створення на базі ЦНАПу “Єдиного вікна ветеранів”.
👆Створення дієвого інструменту взаємодії ветерана з громадою, отримання послуг, супровід, реабілітація є одними із основних цілей нашої громади.
👆Наразі Єдине вікно ветерана в ЦНАПі м. Ромни працює в тестовому режимі, тому запрошуємо наших Захисників та Захисниць, протестувати його та отримати якісні базові послуги.
☝️Чекаємо на Вас за адресою📬 м. Ромни, вул. Соборна, 13/71. За отриманням додаткової інформації звертайтесь у ЦНАП м. Ромни за телефонами: 📠(05448) 5-29-15, (098)783-48-66 або на сайт Центру: http://cnap-romny.gov.ua.
💛💙 Щодня працюємо для Вас і разом наближаємо Перемогу!!!