ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

В Роменській міській територіальній громаді з 13 лютого розпочалися заходи із психологічної стресостійкості для посадових осіб місцевого самоврядування.

🔰Протягом 13 – 16 лютого 2024 року відбувся перший блок тренінгів на тему «Психологічна стресостійкість в надзвичайних ситуаціях», який провела бізнес – тренерка, психологиня, мотиваційна спікерка Олена Жаворонкова .
👪В тренінгах взяли участь старости та адміністратори відділених робочих місць старостатів громади.
☝️Під час тренінгу учасники ознайомилися з питаннями розвитку стресостійкості, видами надзвичайних ситуацій, складовими резілієнсу, обговорили стратегії та шляхи подолання стресу та відпрацювали практичні навички його подолання за допомогою технік креативності та творчого мислення.
🤝Велика подяка тренеру Олені Жаворонковій за позитив, відданість своїй праці, легкій подачі інформації, та Проєкту створення Громадського центру правосуддя у м. Ромни, який реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».
🤗Нам разом вдалося створити комфортне середовище, в якому кожен зміг бути почутий, отримати підтримку та натхнення для подальшого надання послуг мешканцям громади.
Впевнено крокуємо до Перемоги!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦