ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

У ЦНАП м.Ромни пройшли навчання з питань пожежної безпеки

23 листопада в приміщенні ЦНАП м.Ромни відбулись навчання на тему: «Основні правила пожежної безпеки» за участю капітана служби цивільного захисту Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Ігоря КЛЕПАЧА.

Основою пожежної безпеки підприємства, без сумніву, є добра обізнаність працівників у сфері пожежної безпеки, тому працівники центру вже не вперше проходять базові курси та знайомляться з протипожежним інструктажем. Спеціалісти підвищили загальні пожежно-технічні знання, навчилися правилам пожежної безпеки, більш глибоко ознайомились з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, напрацювали навички використання наявних первинних засобів пожежогасіння.

За словами Ігоря Клепача кількість пожеж у м.Ромни та Роменському районі збільшується з кожним роком, тому наголосив на безпечній поведінці, щоб зберегти життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей, зменшити збитки в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.