ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Представники Центру надання адміністративних послуг м. Ромни прийняли участь у вебінарі на тему: «Надання послуг ветеранам. Особливості реалізації Проєкту «Я-Ветеран».


🔰Представники Центру надання адміністративних послуг м. Ромни прийняли участь у вебінарі на тему: «Надання послуг ветеранам. Особливості реалізації Проєкту «Я-Ветеран». Захід відбувся в рамках роботи секторальної платформи «Адміністративні послуги та е – самоврядування». 🔵 У ході онлайн-зустрічі було розглянуто низку питань, а саме:
✅ зміна підходів до надання сервісних послуг ветеранам війни та членам їх сімей в ЦНАП та впровадження нових форм їх обслуговування;
✅ роль органів місцевого самоврядування та ЦНАП у забезпеченні доступності та спрощенні процедури отримання послуг та соціальної підтримки;
✅ міжвідомча взаємодія в процесі отримання послуг та соцпідтримки.
☝️Наразі Єдине вікно ветерана в ЦНАПі м. Ромни працює в тестовому режимі, тому запрошуємо наших Захисників та Захисниць, протестувати його та отримати якісні базові послуги.
Чекаємо на Вас за адресою 📬м. Ромни, вул. Соборна, 13/71. За отриманням додаткової інформації звертайтесь у ЦНАП м. Ромни за телефонами: 📠(05448) 5-29-15, (098)783-48-66 або на сайт Центру: http://cnap-romny.gov.ua.