ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Колектив ЦНАП м.Ромни прослухав лекцію на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту»

19 жовтня працівники Центру надання адміністративних послуг міста Ромни прослухали лекцію на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту», яку провели представники міжнародної організації «THE HALO TRUST», яка понад 30 років працює у сфері протимінної діяльності.
Через бойові дії у різних регіонах України зросли загрози від вибухонебезпечних предметів. Найчастіше жертвами розкиданих мін, на жаль, стають діти. Часто вони навіть не усвідомлюють небезпеку, яку становлять ці предмети. Міни, боєприпаси різного типу, їхні уламки, розтяжки можуть завдати непоправної шкоди та навіть відібрати життя, а тому так важливо навчитись правилам безпечної поведінки з цими вибуховими предметами. Тому сьогодні фахівці ЦНАП ознайомились з видами вибухонебезпечних предметів, у тому числі, правилами поводження та принципами розпізнавання вибухонебезпечних предметів.
Колектив Центру дуже вдячний спеціалістам «The HALO Trust» за корисну пізнавальну лекцію. Ми всі маємо бути уважними, вчити дітей правилам поведінки в разі виявлення вибухонебезпечного предмета та зробити життя безпечним!