ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Інформація для неурядових організацій, фондів

Інформаційний пункт підприємця інформує вас про можливість взяти участь у програмі «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства».
Починаючи з березня 2022 року в GIZ Україна розпочали реалізацію нової регіональної програми «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства». Програма підтримує громадянське суспільство в асоційованих з ЄС і перехідних країнах у їхньому внеску у досягнення Цілей сталого розвитку від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) на 2022-2024 роки.
Метою програми є зміцнення організацій громадянського суспільства (ОГС) в країнах Східного партнерства, які працюють задля сталого та інклюзивного місцевого розвитку. Для досягнення мети GIZ працює за 3 напрямками:
1. Зміцнення інституційного потенціалу місцевих ОГС у країнах Східного партнерства.
2. Сприяння регіональному обміну та навчанню між ОГС у країнах Східного партнерства.
3. Підтримка реалізації пілотних заходів (грантових проектів) у сфері сталого та
інклюзивного місцевого розвитку в регіонах.
Країни учасниці : Вірменія, Грузія, Молдова та Україна.
Організації громадянського суспільства, які діють в регіонах України, матимуть можливість розвивати інституційний потенціал, робити внесок у різні формати обміну досвіду та навчання, а також реалізовувати різні ініціативи на місцевому рівні.
GIZ щиро запрошує організації громадянського суспільства (неурядові організації, фонди), які зацікавлені розвивати свій внутрішній та зовнішній потенціал, отримувати підтримку для розробки стратегічних документів для кращого функціонування та стабільності своїх організацій, брати участь у навчальних заходах та реалізовувати цікаві проекти у громадах, а також готові ділитися досвідом, таким чином сприяючи сталому та інклюзивному місцевому розвитку.
Якщо вас зацікавила дана інформація, ви можете надіслати Лист зацікавленості, додану форму заявки та статут організації на електронну адресу:
iryna.harkavtseva@giz.de
Кінцевий термін прийому заяв – 30 травня 2022 року.