ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Грошова допомога від( УВКБ ООН)


Шановні жителі громади!!!
1, 4 та 5 вересня 2023 в Управлінні соціального захисту населення Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бул. Шевченка, 8, каб. 22 з 11:00 до 16:00 проходитиме збір даних на програму УВКБ ООН для видачі грошової допомоги .
Грошова допомога надається таким людям, які ще не отримували міжнародну грошову допомогу у сумі 2220 грн, та мають дохід, менший за 5400 грн на члена родини та належать до однієї з наступних категорій населення:
– переселенці, які перемістилися після 24.02.22,
– особи, що не переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій (наприклад, повністю або частково зруйноване житло / майно, завдання суттєвої шкоди здоров’ю, смерть близьких).
– люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, із-за кордону).
А також мають хоча б один із наступних критеріїв вразливості (для трьох вищезазначених категорій):
Родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).
Родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.
Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання.
Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.
Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
Важливо: Переселенці та постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть подати заявку на грошову допомогу повторно, навіть якщо вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій, але не раніше, ніж 3 місяці тому на момент подання заявки. За умови знаходження таких осіб на постраждалій від затоплення території Херсонської та Миколаївської областей на момент катастрофи.
Актуальну інформацію та графік виїздів мобільних груп для реєстрації по області можна відстежувати у телеграм-каналі – https://t.me/unhcr_help_sumy або на сайті – https://r2p.org.ua/rozshyrenokryteriyi-lyudej-shho-mozhut-otrymaty-dopomogu-vid-uvkb-oon/.