ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Грошова допомога особам з інвалідністю внаслідок війни I або II групи

Особи з інвалідністю внаслідок війни I або II групи можуть отримати грошову допомогу, яка реалізовуватиметься ВИКЛЮЧНО шляхом подання онлайн заяви з використанням технічних засобів Мінветеранів та накладенням цифрового підпису особи.
Подати електронну заяву можна на платформі eveteran.gov.ua, починаючи з дати старту Проєкту або звернувшись у ЦНАП м.Ромни, де спеціалісти радо допоможуть з налаштуванням. Для оформлення заяви потрібно:
1. Авторизуватись в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису.
2. Заповнити онлайн-форму на отримання підтримки (ввести відомості про свій міжнародний банківський рахунок IBAN та мобільний номер телефону).
3. Перевірити правильність своїх даних та підписати заяву електронним підписом перед надсиланням.
4. Системою заяву буде надіслано для верифікації наявності статусу ветерана війни – особи з інвалідністю внаслідок війни (I або II групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України для прийняття рішення щодо призначення та подальшої виплати грошової допомоги протягом семи робочих днів на вказаний у заяві банківський рахунок. Якщо ні, то заява буде відхилена.
Повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатись заявникам. Тому, у разі неотримання виплати у зазначений термін, заявники зможуть зателефонувати до Мінветеранів за номером: +380632271456, де обов’язково допоможуть з’ясувати можливу проблему та розкажуть про механізм її вирішення.
Орієнтовна дата старту Проєкту – 16 лютого 2022 року, про що буде повідомлено окремою новиною на офіційному сайті Мінветеранів https://mva.gov.ua./ua та фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/mva.gov.ua.
Детальнішу інформацію щодо Проєкту можна дізнатись на сторінці послуги на платформі eveteran.gov.ua та звернувшись в Центр надання адміністративних послуг м.Ромни за адресою: вул.Соборна, 13/71 або за тел.: (05448) 5 29 15, 5 33 00, 098 7834866.