ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

Адміністратори ЦНАП м.Ромни пройшли навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та отримали ідентифікатори доступу до ДРАЦС

Раді повідомити, що Центр надання адміністративних послуг м.Ромни продуктивно працює над впровадженням нових послуг, таких як:
👉 державна реєстрація народження дитини та її походження;
👉 державна реєстрація шлюбу;
👉 державна реєстрація смерті.
Ці послуги є одними з найважливіших для громадян і найактуальніших для інтеграції їх у ЦНАП. Крок за кроком ми налагоджували співпрацю із Північно-Східним Міжрегіональним управлінням юстиції м.Суми для сприяння у підключенні до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та для здійснення в подальшому відповідних повноважень. Також звертались за допомогою щодо організації навчання для посадових осіб в Роменському відділі ДРАЦС.
Тому з метою запровадження послуг 16 адміністраторів нашого центру пройшли навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та отримали ідентифікатори доступу до Державного реєстру актів цивільного стану.
Отже, найближчим часом ці послуги стануть доступними мешканцям Роменської міської територіальної громади в ЦНАП та на віддалених робочих місцях адміністраторів, про що буде повідомлено додатково в офіційних джерелах центру.