ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

❗Нові можливості для ветеранів та військових – Програма “Траєкторія”.


✅100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових.
☝️Такі можливості для захисників та захисниць надає нова програма «Траєкторія», – повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.
🔵Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування та розвитку власної справи.
✍️За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на власну справу.
👫Участь у Програмі можуть взяти:
• ветерани (особи, що мають статус УБД);
• другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т.ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених).
🧾При відборі заявок пріоритет надаватиметься бізнесам, що займаються виробництвом кухонного інвентаря, металу для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, товарів із пластику та швейним підприємствам.
💻 Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частини.
📘Теоретичний етап передбачає участь у вебінарі з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом.
💻На практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів.
☝️Дедлайн подання заявки — 16 червня 2024 року. ❗Дізнатися більше про проєкт та подати заявку на участь можна за посиланням:
https://trayektoriya.business/#faq