ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

❗ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ ІНФОРМУЄ!


✔️Підприємці зможуть отримати пільгові кредити для придбання та встановлення
енергообладнання.
☝️За ініціативою Міненерго та Мінекономіки Уряд розширив можливості Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %», яка є важливим інструментом фінансової підтримки підприємств малого та середнього бізнесу, для сфери енергетики. Зокрема, програму буде розширено для бізнесу за напрямом будівництва і улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Це допоможе збільшити можливості підприємців для самозабезпечення електроенергією та посилити стійкість бізнесу до можливих збоїв в електропостачанні.
✔️Зазначене рішення є частиною програми, розробленої Міненерго для підтримки енергонезалежності бізнесу та домогосподарств.
☝️Програма передбачає спрощення реалізації розподіленої генерації, а також надання фінансової державної підтримки для встановлення генеруючих потужностей.
👉Відповідну постанову Уряд ухвалив на засіданні 18 червня 2024 року.
💵Максимальна сума пільгового кредиту на відповідні цілі становить до 150 млн гривень, а строк кредитування – до 10 років.
☝️Окрім цього, за поданням Міненерго Уряд затвердив порядок надання фінансової державної підтримки фізичним особам, що встановлюють генеруючі установки з альтернативних джерел енергії у домогосподарствах. Передбачено надання пільгового фінансування для придбання та встановлення генеруючого обладнання – фотоелектричних модулів та/або вітрових електроустановок потужністю від 1 кВт до 10 кВт та установок зберігання енергії.
👉Для придбання та встановлення відповідного обладнання надаватиметься безвідсотковий кредит строком до 5 років. Кредит буде видаватися уповноваженим банком через Фонд розвитку підприємництва.
За посиланням з сайту: https://biz.ligazakon.net/person/