ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

У ЦНАП м.Ромни відбулася нарада з питань послуг ДРАЦС.


17 травня 2023 року в Управлінні адміністративних послуг Роменської міської ради відбулася робоча нарада з адміністраторами віддалених робочих місць.
Питання, розглянуті в ході обговорення, стосувалися напрацювання алгоритму дій з отримання жителями нашої громади послуг ДРАЦС шляхом звернення до Центру надання адміністративних послуг міста Ромни та до віддалених робочих місць адміністраторів у сільських населених пунктах Роменської громади, реєстрації місця проживання та діловодства.
Навчання провела адміністратор відділу оформлення актів цивільного стану, біометричних документів,транспортних засобів та посвідчень водія Ольга Приймакова.
Начальником відділу правової роботи та програмно-компютерного забезпечення Ларисою Сосненко було проведено навчання з основ діловодства,під час якого адміністратори поглибили свої знання і навички документування управлінської інформації та зупинилися на основних моментах організації роботи зі службовими документами.
Заслухали начальника відділу реєстру територіальної громади Тетяну Чубу, з ряду проблемних питань у сфері реєстрації місця проживання, зокрема опрацьовано порядок реєстрації місця проживання, видачі витягів з реєстрації місця проживання.
Наразі, у Центрі надання адміністративних послуг та старостинських округах мешканці громади мають змогу отримати більше,60 соціальних послуг. Для цього відвідувачі можуть звернутись до ЦНАП м. Ромни .
• адреса: м.Ромни, вул.Соборна, 13/71;
• тел. : (05448)5 33 00; (05448)5 29 15; (098) 783 48 66, та віддалених робочих місць в старостинських округах.
ЦНАП міста Ромни прагне бути корисним і доступним для кожного жителя громади! Звертайтеся, ми працюємо для Вас!