ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

До відома громадян!

До відома громадян!З 25.11.2021 Центр надання адміністративних послуг міста Ромни тимчасово припиняє прийом документів з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме: житлових будинків, квартир, кімнат, приміщень, гаражів, нежитлових приміщень, будівель та споруд.

Вказані обмеження у прийомі заяв пов’язані із набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України №509 від 28.04.2021 «Про запровадження експериментального проекту щодо отримання державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, що перебувають у розпорядженні комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації на паперових носіях, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Для здійснення державної реєстрації відповідно до нових норм законодавства повинна бути реалізована технічна можливість обміну між реєстрами, яка на даний час відсутня.

Додатково повідомляємо, що в разі отримання Центром роз’яснень щодо нових правил реєстрації вказаних об’єктів нерухомого майна, прийом заяв у Центрі буде негайно відновлений.