ENG
РУС
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!


У вихідні, 18-19 лютого, відбудеться тренінг з розвитку комунікативних навичок та налагодження зв’язків для внутрішньо переміщених жінок, котрі зараз проживають на території Сумської області.
Метою дводенного тренінгу є покращити навички публічних виступів, самопрезентації, переговорів та посилити внутрішню впевненість у собі, віру в особистий успіх.
Захід відбудеться в смт. Недригайлів Роменського району Сумської області. Участь у тренінгуБЕЗКОШТОВНА. Організатори відшкодовують витрати за проїзд учасниць до Недригайлова Сумської області і в зворотному напрямку. Також організатори забезпечують проживанням і харчуванням учасниць під час проведення дводенного тренінгу.
Для участі у тренінгу необхідно до 3 лютого включно заповнити заявку за цим посиланням:
https://forms.gle/A5oi8oPFdEgGJNNq9
Відбір учасниць буде здійснюватися на конкурсній основі. Результати відбору будуть повідомлені кожній відібраній учасниці на електронну пошту 5 лютого.
Організатори залишають за собою право не повідомляти всім учасницям, котрі подавали заявки на участь, але не пройшли конкурсний відбір.
Тренінг проходить у межах проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7” за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROL).https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJAx3WyLIrOS6ZuDoBpaJdOzmsfxhycJFHnBoTXTJuAlK3xg/viewform