ENG
УКР
Адреса:
м. Ромни, вул. Соборна, 13/71
Телефон:
(05448) 5-29-15, (05448) 5-33-00

❗Одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.


❗Одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
☝️Шановні мешканці Роменської територіальної громади!
Кабінетом Міністрів України проводиться реалізація експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».
🗂️Документи для одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон подаються до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, центру надання адміністративних послуг, державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС, або його відокремленого підрозділу.
👪Особа або її законний представник для одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон подають документи, визначені Порядком оформлення, видачі, обміну, вилучення, визнання недійсним паспорта громадянина України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302.
Працівником територіального органу/територіального підрозділу ДМС, центру надання адміністративних послуг, державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС, або його відокремленого підрозділу на підставі поданих заявником документів із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру формуються одночасно заява-анкета для оформлення паспорта громадянина України та заява-анкета для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
✅Паспорт громадянина України – регламентний виготовляється на протязі 20 робочих днів – адміністративний збір становить 450 грн, терміновий виготовляється на протязі 10 робочих днів адміністративний збір становить 820 грн.
✅ Паспорт громадянина України для виїзду за кордон-регламентний виготовляється на протязі 20 робочих днів адміністративний збір становить 856 грн, терміновий відповідно виготовляється на протязі 7 робочих днів адміністративний збір становить 1496!
☝️ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ КОНСУЛЬТАЦІЮЄ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ТАКИМИ НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ: 0987834866, 52915, 53300!
ЗАЗНАЧНАЧАЄМО, ЩО ЗАРАЗ В КРАЇНІ ВОЄННИЙ СТАН, ТОМУ ПАСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ ПРИХОДЯТЬ З ЗАПІЗНЕННЯМ!
БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ В НАШОМУ ЦЕНТРІ АДМІНІСТРТИВНИХ ПОСЛУГ М. РОМНИ, ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. СОБОРНА,13/71!